Le Jardin de ma Grand-Mére

Šaty dělají člověka, ale styl dotváří osobnost. To je krédo, kterým se u nás řídíme. Padnoucí střih, který podpoří vaši přirozenou siluetu, ve spojení s luxusními materiály a pečlivým zpracováním, jsou nedílnými součástmi našeho přístupu k vám. Každý model, který si u nás objednáte, pro vás tedy vytvoříme na míru. Součástí procesu objednání je v první řadě přesná definice vaší velikostí, kterou zajistíme při osobní konzultaci. Následně bude vyroben model jen pro vás. Doba dodání závisí na složitosti konkrétního kusu oděvu i aktuální dostupnosti vybraného materiálu. Může se tedy dle těchto parametrů více či méně lišit, obvykle se však jedná o čtrnáct pracovních dnů.


Blůza ze strukturované tkaniny ze směsi lnu a bavlny /50% LI 50% CO/ od renomovaného švýcarského výrobce Haute couture látek s více než sto letou tradicí výroby. Blůza je dekorována ruční volnou originální výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové. Průhmatové kapsy, skryté zapínaní na knoflíčky.

péče: chemické čištění, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 17 400 Kč včetně DPH

Sukně z vlněné tkaniny obohacené o elastan /97% WO 3% EA/ v denimovém looku, kombinovaná s ručně skládaným a sámkovaným plisé z bavlny /100% CO/ falešné průhmatové kapsy, zapínání vzadu na skrytý zip. Délka sukně 66 cm.

péče: chemické čištění, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 12 350 Kč včetně DPH

Halenka s dlouhými rukávy z bavlněné tkaniny s elastanem /97% CO 3% EA/ od renomovaného švýcarského výrobce Haute couture látek s více než sto letou tradicí výroby. Halenka je dekorována ruční volnou originální výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové. Náprsní průhmatové kapsy, skryté zapínaní na knoflíčky.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 19 900 Kč včetně DPH

Kalhoty z vlněné tkaniny obohacené o elastan /97% WO 3% EA/ v denimovém looku, průhmatové kapsy, zapínání v boku na skrytý zip. Vnitřní délka nohavice 90 cm.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 12 500 Kč včetně DPH

Rafinovaná oversized tunika z bavlněné tkaniny s elastanem /98% CO 2% EA/ s originální dekorativní volnou výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 12 900 Kč včetně DPH

Kolová sukně z ručně skládaného a sámkovaného plisé z popelinu /97% CO 3% EA/ zapínání v boku na skrytý zip. Délka sukně 70 cm.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 12 650 Kč včetně DPH

Bavlněné šaty s elastanem /97% CO 3% EA/ rafinovanou zástěrou a originální dekorativní volnou výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové. průhmatová „klokaní“ kapsa, zapínání na boku skrytým zipem, propínací slza vzadním díle.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 27 400 Kč včetně DPH

Bavlněné šaty /100% CO/ v denimovém looku s rafinovanou zástěrou a se sámkovanou plisé vsadkou. Originální dekorativní volná výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové. Zapínání na boku skrytým zipem, propínací slza v zadním díle.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 29 600 Kč včetně DPH

Bavlněná french terry mikina /100 CO/ s originální dekorativní volnou výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 14 500 Kč včetně DPH

Sukně ve stylu „Tulip“ ze směsové síťoviny /58% CO 36% PA 6% SE/ se skládanou zástěrou dekorovanou originální volnou výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové. Šifónová podšívka. Zapínání v boku na knoflík a skrytý zip. Délka sukně 69 cm.

péče: chemické čištění, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 17 900 Kč včetně DPH

Úpletové večerní šaty z viskózy s elastanem /95% VI 5% EA/ dekorované kalandrovým tiskem ve vzoru stromové kůry. Šaty jsou dekorovány originální volnou výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové.

péče: chemické čištění, lze žehlit na mírnou teplotu BEZ použití páry /v případě styku s vodou dojde k znehodnocení vzhledu kalandrovaného potisku/
cena 19 350 Kč včetně DPH

Hedvábná vesta s vázačkou /100 % SE/.

péče: chemické čištění
cena 12 400 Kč včetně DPH

Bolerový bomber z eko kůže /100% Fluorofibre/ od renomovaného švýcarského výrobce Haute couture látek s více než sto letou tradicí výroby a bondované lněné tkaniny v denimovém looku.

cena 36 900 Kč včetně DPH
péče: chemické čištění

Plavkové šaty na špagetových ramínkách ze směsové tkaniny s elastanem a šifonu.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 18 550 Kč včetně DPH

Podšitá vlněná vesta s ramenními sklady /100% WO/.

péče: chemické čištění
cena 9 450 Kč včetně DPH

Kolová sukně z ručně skládaného a sámkovaného plisé z popelinu /100% CO/ zapínání v boku na skrytý zip. Délka sukně 70 cm.

péče: ruční praní, lze žehlit parou na mírnou teplotu
cena 12 650 Kč včetně DPH

Bolerový kabát z bondované lněné tkaniny v denimovém looku a netkané textilie /70% PL 30% PA/ od renomovaného švýcarského výrobce haute 3couture látek s více než sto letou tradicí výroby s originální volnou dekorativní výšivkou od uznávané výtvarnice Zlaty Lamrové.

péče: chemické čištění
cena 47 400 Kč včetně DPH

Ceny jsou kalkulovány pro aktuální jedinečné kusy oděvů v kolekci. V případě objednávky MTO „made to order“ se může cena lišit v závislosti na zvoleném výběru materiálu či na rozsahu dekorativní výšivky.

VÝROBA

Od přijetí objednávky a potvrzení vašich konkrétních požadavků bude model v závislosti na složitosti konstrukce, zpracování a dostupnosti vybraného materiálu vyhotoven do čtrnácti pracovních dnů.Všechny modely značky Brice Mensah jsou vyrobeny v ČR.

DORUČENÍ

Využít můžete možnosti osobního vyzvednutí přímo na adrese showroomu Jeremenkova 14, Praha 4-Podolí. Nebo vám pečlivě zabalený model doručíme přesslužby PPL, České pošty či jinou kurýrní dopravu.

PLATBA

Úhrada je v případě služby „made to order“ požadována formou zálohy, která je realizována jejím převodem na účet a potvrzuje váš zájem o vytvoření modelu na míru. Následně po zhotovení bude zboží na stejný účet doplaceno do plné výše a předáno k přepravě vámi vybraným způsobem. Výše zálohy se obvykle pohybuje v rámci 50% z celkové ceny modelu, včetně DPH.

TABULKA VELIKOSTÍ

Každá postava může pomocí perfektně zvládnutého střihu a správné volby velikosti vypadat skvěle. Platí to i pro případy, kdy si klientka není pravdivostí tohoto tvrzení jistá. Proto s vámi od prvního momentu objednávky důsledně pracujeme na co nejpřesnější volbě velikosti. Naše přehledná tabulka a nákres proto obsahuje jasná vodítka, kde odečítat své míry a jaké hodnoty náleží jaké velikosti. Vaše postava může samozřejmě v některých partiích odpovídat jiné velikosti než v těch zbývajících. Je proto naprosto správným postupem nám vedle zvolené odpovídající velikosti doplnit i údaje, které se odchylují. Tak budeme při přípravě modelu moci provést jeho vhodnou úpravu.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. Vše s vámi s největší ochotou prodiskutujeme. Základem úspěchu je vzájemná shoda. Řešení je vždy na nás. Vy si pak už jen užijete výsledek.

Lze vybrat více možností
 • Look #1 - Blůza ze strukturované tkaniny ze směsi lnu a bavlny
 • Look #1 - Sukně z vlněné tkaniny obohacené o elastan
 • Look #2 - Halenka s dlouhými rukávy z bavlněné tkaniny s elastanem
 • Look #2 - Kalhoty z vlněné tkaniny obohacené o elastan
 • Look #3 - Rafinovaná oversized tunika z bavlněné tkaniny s elastanem
 • Look #3 - Kolová sukně z ručně skládaného a sámkovaného plisé z popelinu
 • Look #4 - Bavlněné šaty s elastanem
 • Look #5 - Bavlněné šaty
 • Look #6 - Bavlněná french terry mikina
 • Look #6 - Sukně ve stylu „Tulip“ ze směsové síťoviny
 • Look #7 - Úpletové večerní šaty z viskózy s elastanem
 • Look #7 - Hedvábná vesta s vázačkou
 • Look #8 - Podšitá vlněná vesta s ramenními sklady
 • Look #8 - Kolová sukně z ručně skládaného a sámkovaného plisé z popelinu
 • Look #9 - Bolerový bomber z eko kůže
 • Look #9 - Plavkové šaty na špagetových ramínkách ze směsové tkaniny s elastanem a šifonu.
 • Look #10 - Bolerový kabát z bondované lněné tkaniny v denimovém looku a netkané textilie
Každá vaše otázka je pro nás důležitá a rádi s vámi proces objednání, výroby, platby i dodání budeme konzultovat.

Brice Mensah * 1977

Absolvent Akademie Designu ve Švýcarské Basileji a UMPRUM v Praze. Držitel titulu Top Styl Designer 2009. V tematických kolekcích autora vždy najdemem charakteristický rys jeho rukopisu, kterým jsou elegantní a nekomplikované siluety, jednoduché, avšak rafinované střihy s unikátními detaily, hýčkající materiály. To vše jsou typické znaky tvorby, jejiž unikátnost je navíc podpořena vysokým podílem rukodělné práce. Brice Mensah obléká ženu, jejíž jediným měřítkem je vědomí vlastní osobnosti a její síly. Schopnost ocenit styl a kvalitu. Je to žena, která chápe módu, jako porozumění vlastnímu tělu v kontextu života, který žije. Je rezervovaně smyslná, a to i díky svému charisma, které ji dovoluje brát věci s nadhledem a ne vždy podléhat konvencím.